Publikováno

Ideální vánoční dárek

Dost bylo pletených svetrů, papučí a přípravků na klouby. Letos můžete pod stromeček nadělit zážitky, na které se nezapomíná. Vybrat si můžete něco na uklidnění, nebo naopak na rozproudění krve, něco povznášejícího, nebo střílečku, něco odvážného, nebo příjemného, kousek od vás, nebo na druhé straně republiky. Buďte odvážní a zabalte letos do vánočního papíru zážitky!

Vánoční dárky

Také patříte mezi ty, které děsí nakupování vánočních dárků? Nebojte se, nejste ani zdaleka jediní. Naštěstí pro vás máme řešení, jak obdarovat člověka nezapomenutelným dárkem a zároveň mu udělat velkou radost. Pro tentokrát vynechte parfémy, svetry a ponožky z nákupního plánu na Vánoce a pořiďte netradiční zážitek jako vánoční dárek. Ručíme za to, že obdarovaná osoba bude mít ze zážitku mnohem větší radost, než z běžných a okoukaných dárků. Pokud hledáte ideální vánoční dárek pro své nejbližší, můžete využít zážitek pro dva, po kterém budete ještě dlouhá léta společně vzpomínat na zážitky při letu v balónu nebo na thajskou masáž pro dva. Chcete udělat vánočním dárkem opravdu radost, a být originální? Tak to je zážitek jako dárek pro vás to pravé.

Nakupování vánočních dárků na poslední chvíli

Představa nakupování vánočních dárků pro celou rodinu je pro mnohé velkým strašákem. Přestože mnoho z nás rádo obdarovává své blízké, není vůbec jednoduché každý rok vybírat originální dárky, které by obdarovaná osoba ocenila. Naštěstí můžete darovat zážitek jako vánoční dárek. Co může být lepšího, než dárek, na který člověk nikdy nezapomene a bude si ho neustále připomínat? Věci a předměty se můžou pokazit, můžeme je ztratit, avšak zážitky nám už nikdo nikdy nevezme.

Buďte nápadití a darujte žážitek jako vánoční dárek!

Po celé republice najdete stovky zajímavých míst, která poskytují zážitek jako dárek. Není problém svým blízkým pořídit místo parfému nebo svetru třeba let balónem, degustační menu pro dva či relax v pivních lázních. Nabídka je širokáa vůbec nezáleží na tom, zda hledáte vhodný vánoční dárek pro přítelkyni, rodiče nebo kamaráda. Na své si přijdou jak milovníci dobrého jídla, sportu, adrenalinu, tak ti, kteří preferují relax a odpočinek.

Vánoční dárky pro muže, ženy nebo pro dva?

Jestliže byste rádi vyzkoušeli jeden z mnoha zážitků ve dvou, nebudete litovat. Společně se svým partnerem můžete absolvovat zážitek, na který budete ještě dlouhá léta vzpomínat. Mezi nejčastější vánoční dárky pro dva patří bungy jumping ve dvou, pivní lázně pro dva nebo romantický let v balónu. Kapitolou samo o sobě jsou pobytu na horách a wellness pobyty v hotelích. Ženy si rády dopřejí thajskou masáž nebo masáž horkou čokoládou. Výborné vánoční dárek pro muže může být projížďka v Porsche nebo možnost pilotovat dopravní letadlo Airbus 320. Určitě najdete takový vánoční dárek, který by udělal obdarovanému radost a na který nikdy nezapomene.Dárkový poukaz na zážitek když nechcete šlápnout vedle

Hledáte zážitek pro své blízké, ale nedokážete vybrat ten správný?

Nechte to na nich! Věnujte jim dárkový poukaz – a obdarovaný si už vysněný zážitek vybere sám podle svého gusta.